| FemeiaPaiangan a întrebat:

Ce preferati intre Nicolae Guta sau Justin Bieber?(Vad ca tot mai multi pun intrebari despre Justin mai nou...) laughing rolling on the floor

Personal mie mi se rupe de amandoi oh go on

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Justin prin prisma unei oarecare inocente dar mesajele par superficiale prin prisma falsitatii acestei iubiri pentru fiecare in parte. Nu ii cunoastem cu adevarat.

| Silvia a răspuns:

Mai bine Justin Bieber decat Gutarolling on the floor.

| User a răspuns:

Fernandoooooo se stieeeeeee, sex ora la vitezaaaalaughing

| Ea12345 a răspuns:

:O:O haoleo mancavas...gutza e viata mea mea, mancaias gurita lui...

big grin
Lasand gluma la o parte, totusi genurile de muzica difera enorm, si decat manele(care nici nu stiu daca este un gen de muzica) mai bine ce canta baietasul ala acolo happy

| MidnightLady a răspuns:

Si mie, si mie...

| Atotstiutorul a răspuns:

Carmen serban

| SweetPrinces a răspuns:

Doamne feri sa ti se rupa, nici unu

| Duhovnicul a răspuns:

Nicolae Guta in niciun caz dar Justin Bieder cine e? nu serios acum puneti-ma si pe mine in tema ca am tot vazut intrebari aici pe TPU in legatura cu el si inca nu am dat un search sa stiu cine e si cu ce anume se ocupa thinking

| GabiCh93 a răspuns:

Justin

| Aammy a răspuns:

Sunt de acord cu tinee! sunt niste...rolling on the floor
Gusturile nu se discuta! happy

| Elmma9 a răspuns:

Justin Bieber cu sigurantaday dreaming

| andrei12mj a răspuns:

Guta... Dar totusi nu imi place guta oricum oricine dar nu bieber! :@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta justin e asa de dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine justin bieber

| maly43 a răspuns:

Justin Bieberlaughing)