| BiancaGeorgya a întrebat:

Daca ati avea toata rautatea de pe pamant la mila voastra, ce ati face cu ea? Cel mai interesant raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Girodelle a răspuns:

Deoarece rautatea nu poate fi inchisa si nici distrusa as prefera sa-i dau sa rezolve niste probleme la matematica! Si cum se spune ca de obicei rautatea deriva din prostie atunci va ramane pentru mult mult timp ocupata sa rezolve problemele!;-)

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

As inchideo intr-o cutie!

| rolfenstein a răspuns:

As inchide.o in cutia pandorei acolo unde ii e locul!

| parishiltonbia a răspuns:

Hm... E o intrebare destul de grea, dar eu cred ca as lasa oamenii sa traiasca, pentru ca apoi sa ajunga in iad si sa plateasca pentru ce au facut. Nu sunt eu in masura sa ii pedepsesc...

| St3fY_3193 a răspuns:

Ma-si omoraalove struck