| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Daca ati putea avea trei puteri speciale in afara de invizibilitate si teleportare ce ati avea?

Răspuns Câştigător
| Mist a răspuns:

Sa trec prin pereti, sa controlez timpul si sa imi pot schimba forma ^__^

11 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Sa pot controla gandurile oamenilor si vindecarea instantanee.

| maryellen91 a răspuns:

Sa zbor
sa pot citi gandurile oamenilor
sa pot face oamenii sa uite anumite lucruri

| Dreamer a răspuns:

Invizibilitate si teleportare?! suna deprimant, ca si cand ai vrea sa te,, ascunzi'' de cineva sau ceva...1)Sa fiu nemuritor, 2) Sa traiesc ca un muritor si 3) Sa mor ca un,, nemuritor''. Stiu, e cam greu de inteles!

| Sabìŋaaa a răspuns:

As vrea sa citesc gandurile laughing
Si restul cred ca invizibilitate si teleportare, nu mai vad altceva acum laughing). pa, pa!big grin

| DrDeath a răspuns:

Super forta si Super viteza.Dar teleportarea e cea mai tare.Ador filmul Jumper!

| Ađııa a răspuns:

- sa citesc gandurile
- sa vad prin tot
- sa opresc timpul happy

| FloriiDirectioner a răspuns:

Sa pot sa opresc timpul, mda intr-adevar multi ar vrea vizibilitate as vrea sa pot sa intalnesc ce oameni vreau la ce ora vreau in ce zi vreau si sa pot atinge stelele! cam atat

| errordanna a răspuns:

Eu mi-as dori sa pot citi gandurile...(asa as putea sa ma feresc de mincinosi si nu numai)happy

| Sh4Dow a răspuns:

Cel mai tare ar fi sa te poti transforma in SSJ sa citesti gandurile si sa fii cel mai destept

| 123erty1 a răspuns:

Foc,apa,pamant big grin

| Zettt a răspuns:

Telekineziewinking