| PumpkinDoll a întrebat:

Invizibilitate,citirea mintii si a trecutului,teleportare, calatorie in timp sau zborul? Ce ati alege?

13 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu puteai sa adaugi si nemurire? Dintre astea de fata, foarte greu sa ma decid. Invizibilitatea ar avea avantajele ei, totusi.

| PumpkinDoll explică (pentru GabiDumitrescu):

Mie nu mi se pare o superputere, mi se pare mai mult un blestem daca stau sa ma gandesc mai binerolling on the floor. Gandeste-te ca daca ai avea un copil, l-ai vedea murind.Totusi,gandeste-te si alege una de mai sus.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Am un copil, l-as vedea murind, as mai face vreo 5000000000 de altii. Am ales invizibilitatea. Din n motive decente si indecente.winking

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Invizibilitate

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe toate rolling on the floor

| MPersephone a răspuns:

Citirea mintii.
Mereu caut noi posibilitati de a intelege rasa umana.

| PumpkinDoll explică (pentru MPersephone):

Gandeste-te la o persoana publica/celebra careia i-ai citi mintea si trecutul.Cine e?

| MPersephone a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Charles Manson
sper ca nu conteaza ca e mort.

| PumpkinDoll explică (pentru MPersephone):

Ce zici de Rony DeFeo? Macar ala nu-i mort. rolling on the floor

| MPersephone a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Doar Manson e inima mea.

| Gabriela19loredana77 a răspuns:

Invizibilitate și călătoria în timp, deși e cam periculos să te joci cu timpul

| Havyna a răspuns:

Citirea minții/ teleportare
Imposibil pentru mine de ales! laughing