| ruzycciocolata a întrebat:

Daca beau pana luni 10 l de lichide,fac o baie fierbinte, stau imbracata gros si iau paracetamol sinus imi trece raceala?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci tu până luni?
Mergi la medic și nu mai visa la aiureli!
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Iei cateva pliculete de Coldrex MaxGrip, coldrexul este practic paracetamol sinus de 1000 Mg adica de 1 gr. Si mai iei Ibuprofen sau nurofen forte si evita sa stai infofolita ca mai rau o sa racesti, faci frectie cu carmol si o sa fii ca noua pana luniwinking

| Byanka13 a răspuns:

Nu! Va si si mai rau pentru ca daca stai imbracat gros transpiri si... racesti! Mai bine fa-ti frectie cu carmol sau spirt si iei paracetamol sau nurofen!