| GiuliaTamas a întrebat:

Daca cineva tia suspendat contul de pe TPU poti afla cine ii?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Doar administratorul site-ului iti poate suspenda contul.

| psiholoaga a răspuns:

Da, e Raluca, adminul siteului. Iar motivele le gasesti in sectiunea comunitatea>utilizatori suspendati.

| psiholoaga a răspuns:

Giuly, cred ca Raluca tine cont si de ip-ul calculatorului de pe care se publica, nu doar de numele userului. Sau cel putin asa ar trebui.

| Bishop a răspuns:

Administratorii iti suspendeaza contul, nu utilizatorii.

mariana
| mariana a răspuns:

Daca tu esti in aceasta situatie probabil ca, ai dat unele raspunsuri care contineau cuvinte "nepotrivite" (ca sa nu le denumesc altfel), jignitoare ori cu un caracter oarecum extremist, sau raspunsuri nepoliticoase fata de alti useri TPU, care nu au fost acceptate de Administratorii TPU, atunci cand au facut moderarea lor.
Initial se suspenda contul, iar in cazul in care userul respectiv nu-si controleaza exprimarea, poate ajunge chiar sa-i fie ster contul. Acest site este pentru a fi de ajutor si nu pentru a se purta polemici cu alti useri in cadrul lui.
Trebuie sa ne obisnuim sa fim civilizati si atunci nu vom supara pe nimeni si nu va mai fi nevoie sa se aplice sanctiuni de felul celei la care ai facut referire, prin intrebarea ta.
Mult succes pe viitor si o activitate cat mai laborioasa, pentru a-ti remodela calitatea de user pe acest site.

| GiuliaTamas explică:

Mariana nu jignitoare aa este o fata care imi stia contul si a publicat siteuri din alea ca sa ma voteze sti si asa mi sa suspendat siteu sad

| danbnz a răspuns:

Si daca stii cu ce te ajuta? Nu degeaba ai patit asta...