| Antaury97 a întrebat:

Din ce cauza poti avea contul suspendat pe www.okazii.ro?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

In urma vanzarilor efectuate, se percep niste comisioane la fiecare tranzactie! deci vanzatorului i se trag niste bani! acestia trebuie platiti intr-un anumit interval de timp, daca nu se suspenda contul, probabil pana la efectuarea platii comisionului respectiv!

1 răspuns:
| Adyspeed a răspuns:

Pentru ca s-a repus in vanzare un produs sau mai multe si acest lucru taxeaza. nefiind platita suma prin ssms sau cont e doar suspendat pana platesti datoria catre ei