| Comy a întrebat:

Daca esti suspendat iti mai poti recupera contul?

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Suspendarea conturilor pe TPU se face pe o perioadă determinată de 30 de zile. După această perioadă, va trebui să contactezi administratorul siteului (prin intermediul formularului de contact - http://www.tpu.ro/contact ) pentru ca restricțiile date de statutul de "Utilizator Suspendat" să fie ridicate.

Pentru mai multe informații poți consula pagina de Întrebari frecvente a site-ului: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Bye-Bye! :-h

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, cum ţi-au spus şi ceilalţi, dar asta numai dacă respecţi regulile site-ului în luna respectivă. Dacă nu, rişti să ţi se şteargă de tot contul.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Suspendarea este temporara, dureaza numai 30 zile, dupa aceea poti face cerere de reactivare a contului. Numai bine!

| Bya132 a răspuns:

Da, dar după 30 de zile de la data suspendării.

| Ciprian16 a răspuns:

Da! doar ca trebuie sa treaca o perioada de timp... daca contul a fost "suspendat"si nu"sters" atuni e in regula trebuie doar sa asteptii! putin!
ok bafta! sper ca te-am ajutat big grin

| sabilopod a răspuns:

La 30 de zile dupa ziua ta de nastere big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cont este suspendat pentru o luna, dupa care redevine un cont obisnuit.In schimb, pentru a scapa de "eticheta" de cont suspendat, este nevoie de cerere la contact.

| calutuuuu a răspuns:

Tocmai tu ai fost suspendat si ne intrebi pe noi?
Apropo, mi-a placut petrecerea de la reintoarcerea ta!winking
A, si o intrebare: Parca erai comesemeblablabla nu mai tin minte cum... Si iti schimbasei poza... AI revenit la cea veche? Ma bucur!winking Totusi, de ce ai facut-o?

| Darion a răspuns:

Suspendare=temporar

Deci, da poti, depinde cat de lunga este suspendarea!