| comet a întrebat:

Daca folosesc wi-fi pe samsung galaxy mini si pe samsung galaxy gio stiu ca nu imi ia cost cand stau pe net. Eu am router in casa si in zona in care locuiesc am la cine sa ma conectez (7 persoane). Daca downloadez ceva de pe internet, sau de pe android. imi ia cost?

3 răspunsuri:
| CataBlue a răspuns:

Nu ti ia cost pentru ca prima conexiune este tot timpu cea wireless, cealalta de date e pusa secundara cand wirelesu pe telefon este activat. Cost iti mai poate lua doar daca descarci aplicatii care trebuiesc platite de pe MARKET.

| LeUsername a răspuns:

Atat timp cat esti conectat la wifi, nu iti ia bani de pe abonament.

| LeUsername a răspuns:

Atat timp cat esti conectat la wifi, nu iti ia bani de pe abonament.