| Anonim271 a întrebat:

Daca funda daca ma ajutati.
Eu am internet de la rcs-rds, mi-am luat un router(tp-link) si vreau prin wireless sa dau net si altcuiva.
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Prima data configureaza routerul sa dea wifi. apoi cel ce o sa-i dai wifi o sa i se ceara parola routerului ce de regula vine pe eticheta de la router. api, in caz ca are nevoie de contul si parola ta...vedeti la fata locului.

| Anonim271 explică:

Pai si celui care ii dau adresa de email si parola unde trebuie sa le introduca?

| Penguin224617 a răspuns:

Este foarte simplu.Nu trebuie decat sa ii dai contul tau (asta include adresa de email si parola folosita)! Succes!