| Mariuss32 a întrebat:

Daca imi comand aceste 3 produse de pe eMag.ro ( http://imgur.com/kJfDook ), imi vin in aceeasi zi toate 3? Funda.
Ps: sunt client nou pe eMAG si nu stiu cum se procedeaza.

Răspuns Câştigător
| PopStarRock a răspuns:

Daca comanzi toate cele trei produse in aceeasi zi, atunci sigur cor venii toate trei in aceeasi zi! E posibil sa nu iti vina exact in doua zile cum spun ei! Ar putea sa iti vina produsele si in patru zile (=asta doar ca sa nu te sperii daca nu apar produsele ib doua zile)! Succes!:*

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Binenteles daca adaugi in cosul de cumparaturi toate cele 3 produse. Oricum vei primi un email si un telefon sa confirmi ca ai comandat acele produse... vei vedea, e foarte simplu! Bafta!