| BubblesWorld a întrebat:

Daca imi comand produse de pe emag.ro,unde este valabila garantia? cum se procedeaza daca in timpul garantiei se strica aparatul? voi a`ti comandat ceva de la ei? sunteti multumiti de servicii si produse? va multumesc

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ferestrele din stânga, http://info.emag.ro/index.php?action=article&cat_id=002&id=6
Pa, pa.

| CosminC86 a răspuns:

1. Nu cred ca e valabila vreo garantie atata timp cat tu cumperi online.
2. Nu, nu am comandat online si nici nu o voi face vreodata, si te-as sfatui si pe tine sa faci la fel! Noroace!