| AndreeaLove10 a întrebat:

Buna TPU vreau sa comand de la Emag mai multe produse dar nu stiu cum sa le pun pe toate intr-un colet. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Alegi toate produsele,pe rand le adaugi in cosul de cumparaturi(ca la hypermarket), apoi urmezi pasii pentru confirmarea comenzii(trebuie sa-ti apara toate produsele alase de tine pe aceeasi comanda, si astfel vei primi un singur colet(acuma depinde si ce comanzi, daca incape intr-un colet), sau pot fi mai multe colete la o singura livrare.Respecte

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le comanzi pe toate o data, vin in acelasi colet. Ai optiunea la fiecare produs "adauga in cos", le adaugi pe toate si apoi lansezi comanda. Daca ai mai multe nelamuriri vezi ca au numere de telefon pentru relatii cu clientii sau poti discuta cu un reprezentant vanzari, online.