| Claudiu1213a a întrebat:

Daca îmi iau trotineta electrica și mi se termina bateria sting contactu,pot merge cu ea ca o trotineta normala, adica sa dau din picioare fara să afecteze în vreun fel trotineta electrica?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sammie a răspuns:

D-asta sunt făcute trotinetele electrice, să stai pe ea fără să dai din picioare. Deci se va strica dacă faci așa.

| UserRo10 a răspuns (pentru sammie):

Nu afecteaza cu absolut nimic. Poti da din picior cat vrei si cu contactul pus. Nicio trotineta nu are franare regenerativa si nu ti se va frana niciodata. Spor

| Claudiu1213a explică:

Adică ma refer fără sa afecteze partea electrica

| Aromic a răspuns:

A scris cineva mai jos din plictiseala cred. nu se strica nimic si eu am ramas fara si am dat din picior de am facut febra, bateria "radea de mine" laughing)