| BabyPink a întrebat:

Dacă îmi scot pierce-ul din limbă pentru o oră jumate este vreun risc să mi se astupe gaura?happy
Un mic ajutor vă rog!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Nirvana a răspuns:

Nu. Nu este nici cel mai mic risc. Nu se regenereaza pielea atat de repede. Ai tu vreo putere paranormala? Glumesc. Stai linistita. Poti sta fara el si o luna. Am auzit ca in aproximativ 2, 3 luni se astupa.

| Gerry_Czédly_1990 a răspuns (pentru Nirvana):

Si daca o am de 2 luni si tot in 2, 3 luni se astupa?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi scos şi 24 de ore, nu ridică probleme.
Pa, pa.

| BabyPink explică:

Îl am de vreo 6 luni happy. Şi îl scoteam doar când schimbam tija sau biluţele.

| Jadis a răspuns:

Pai sa-ti zic cum merge: daca l-ai facut recent de ex cu cateva zile nu e bine sa il scoti pentru ca trebuie ca limba sa se obisnuiasca si daca il scoti risti sa ti se astupe. Mai lasa-l ink cateva saptamana si apoi poti sa stai fara el o luna. Crede-mawinking

| foxi a răspuns:

Nu se astupa.nici o gaura!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Depinde de cat timp il ai si da, se cam poate astupa. Nu de tot, dar iesirea da. Nu stiu daca chiar atat de repede, dar nu ti-as indica sa risti. Posibil sa doara putin cand il bagi inapoi.

Eu il am de 4 ani.

| ZoeyMe a răspuns:

Nu cred.Sora mea si-a facut gaura acum cateva zile si in prima zi timp cam de vreo 6 ore nu l-o purtat.(ca sa nu vada parintii)

| cezii a răspuns:

Nu am pierce, daar cred ca nu se va astipahappy. E cam la fel cu gaurile pentru cercei[cred].

| Gerry_Czédly_1990 a răspuns:

Hey eu am piercu de 2 luni si si nu stiu de asta intreb pot sa stau fara pierc o luna sau mai mult? plz help

| BabyPink explică (pentru Gerry_Czédly_1990):

Se astupă foarte repede..la mine in câteva ore mi s-a astupat.