| anonim_4396 a întrebat:

daca am pierce in limba timp de 2 ani, apoi scot acel pierce se va astupa gaura? si daca raspunsul e da, in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Si gaurile din urechi se astupa daca nu poti cercei o perioada mare de timp. E valabil si pentru limba. Eu nu-ti pot spune in cat timp, dar cei care le folosesc cu siguranta da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu se va astupa gaura. Te vei plimba toată viaţa ta cu un crater în limbă.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai exista oameni ca tine?

| anonim_4396 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Spuse cel/cea cu numele "GiveMeYourPussy" şi care pune întrebări de genul. :')

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. e o intrebare la care eu vreau sa stiu raspunsul. te deranjeaza cu ceva? nu e nevoie sa vi tu aici sa dai un raspuns pe care nici tu nu-l sti.

| anonim_4396 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Păi ţi-am răspuns. CU PLĂCERE.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. multumesc pentru raspuns. consider raspunsul tau pus doar la caterincawinking cius

| anonim_4396 explică (pentru GiveMeYourPussy):

E un răspuns cât de se poate de serios şi obiectiv. Ştiu din surse sigure că vei avea un crater în limbă toată viaţa. "Cius"

| Neberius13 a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

De fapt, are dreptate. Partea cu "craterul" poate fi putin exagerata, da, insa are dreptate. N-o fi un crater ci doar o gaura, dar tot acolo ramane.