| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sterge contul de facebook, iar mai apoi sa-l reactivezi? explicati-mi cum, va rog. Repede. Fundoibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| TDT a răspuns:

In dreapta sus, click pe Account, apoi pe Account settings. Jos de tot ai Deactivate account.
Pentru reactivare trebuie doar sa te loghezi cu userul si parola ta, oricand.

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă vrei, îţi poţi schimba numele/Sau îl poţi dezactiva şi reactiva/ Procesul schimbării numelui durează 24 de ore/Caută la setările contului/Acolo îţi poţi dezactiva şi reactiva contul/De asemenea, poţi şterge toţi prietenii din listă şi toate setările ce le ai în Facebook/Apoi, dacă doreşti să îi adaugi din nou în listă la reactivarea contului, îi vei găsi la Caută/Scrii numele şi îţi apare persoana pe care o cauţi/Şi trimeţi o cerere de prietenie/Deci, ai mai multe opţiuni/Tu alegi ce doreşti/Sper că te-am ajutat.

| Roxy1993 a răspuns:

Da, se poate sa il deconectezi. Dai la Contul meu ->Setarile contului->(si jos scrie )->Dezactiveaza cont. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aici www.4facebook.eu

| Rocssi a răspuns:

Buna Lore! Pai dai acolo la,, contul meu'' si dai,, setarile contului'', iar dupa aceea dai in jos la,, dezactiveaza cont''si scrii tu pe acolo ce iti cere, iar dupa ce l'ai dezactivat iti apare pagina de pornire cu email...etc...dar daca intri inapoi pe contul dezactivat de activeaza din nouhappy