| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma apuc de sport acasa,si vreau sa dezvolt forta si viteza, si fac zilnic acest antrenament voi ajunge dupa 5 luni mult mai dezvoltat avand in vedere ca fac zilnic? Si schimb nivelul de intensitate constant?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheoCookiesChocolate2013 a răspuns:

Da,vei reusii dar dupa ce vei ajunge la rezultatele dorite, va trebuii sa continui pentru ca daca nu vei mai face sport, te vei ingrasa si nu vei mai avea rezistenta pe care o doresti! happy