| anonim23000 a întrebat:

Daca o fata a purtat martisorul meu pe 2 martie ( acela din 1 martie l-a purtat de la taicasu) din 3 martisoare superbe la ales pe al meu inseamna ca ma place?

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Cel mai probabil i-a plăcut mărţişorul respectiv şi atât. Poate nici nu mai ştie de la cine îl are...

| Danasilvia a răspuns:

Da, te place happy Mai ales daca ti-a mai dat semne ca te place si cu alte ocazii.

| krisflo a răspuns:

Baietele nu nu te place insa... poate ai gusturi bune la martisoarewinking

| anonim23000 explică:

Stia ca este de la mine am scris ca i-am dat intr-un saculet si am scris undeva si numele

| Holocaust a răspuns (pentru anonim23000):

Păi în cazul ăsta, vezi dacă îţi acordă şi ea mai multă atenţie. Dacă vorbeşte mai des cu tine.Chestii de-astea...
Nu poţi fii sigur că te place doar din cauză că a purtat mărţişorul de la tine.