| anonim_4396 a întrebat:

Numele meu este Ionut, am 14 ani si sunt din Sibiu in clasa a 7-a. In clasa la mine este o fata, pe nume Paula. Stau fix cu ea in banca De 1 martie i-am dat un martisor foarte frumos si un parfum dulce. In pauza de dupa ora de matematica ma chemat pe coridor intr-un loc mai ferit de vazul lumii si mi-a spus ca ii place foarte mult parfumul si martisorul dupa care ma luat in brate si ma sarutat pe obraz si odata pe gura. As vrea un sfat cam ce i-asi putea da de 8 martie. De 8 martie cred ca nu se mai dau martisoare nu? Daca nu ii dau un buchet de ghioceii sau ceva de genul. Astept raspuns. ^_^

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

De opt martie spune i daca te vrea pe tine de iubit si nu va regreta!

| Fatamuntilor a răspuns:

Ma gandesc ca ai un buget mititel.Un buchet de ghiocei si sau o ciocolata, este sufiicet.
Cu timpul (daca veti ramane impreuna) poti creste valoarea cadoului!

| pewdsfan123 a răspuns:

De 8 martie este ziua mamei, deci nu cred ca este tocmai bine sa ii dai ei ceva. Dar, daca vrei neaparat cumpara-i o bratara ceva.