| Dope a întrebat:

Ce martisoare ati primit de 1 martie happy?

3 răspunsuri:
| MrThalium a răspuns:

Poi de la un baiat am primit ghiocei si un martisor in forma de inima(nu suntem impreuna), gargarita mai multe brose superbe de la pretenele mele cele mai bune si o floare (martisor)de la o fata pe care o uram si de la cei 6 colegi educati care au adus am primit o broasca testoasa 1 clama in forma de floare un trifoi un trandafir o papusa si litera b de la numele meu
FUNDA?

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
O clamă verde ce o port cu mult drag şi două mărţişoare de la două fete şi unul de la un băiat.
Pe curând!

| denysaella a răspuns:

Brose in foram de coroana, de floare si ceva special un marcisor confectionat din flori cu lemn si cu un material crosetat