| andreea7520 a întrebat:

Aţi primit mărtişoare azi? Eu am primit câteva laughing colegii mi-au spus că e criză şi n-au bani laughing. Problema mea e că am uitat că azi e 1 martie şi dimineaţa când am ajuns la şcoală câţiva colegi hop cu mărţişorul, asta mă şocase, credeam că e o farsă laughing aţi dăruit mărtişoare, sau? ...criza asta big grin

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Am daruit, dar mai putine happy. Pentru ca nu am vrut sa daruiesc orice prostie. E criza de originalitate prin targuri big grin.

| Tourniquet a răspuns:

Am primit de la tata 10 lei sa-mi iau ce vreau, nu am daruit martisoare decat doctorei mele. pentru ca sunt super racita si mi-e cam rau happy.

| madalicious a răspuns:

Da am daruit destul de multe.straight face Dar am primit foarte putine.laughing N-aveau nici ei bani, le sparsese criza [si profesorii] buzunaru`. laughing

| OanaG a răspuns:

Dahappy un gest frumos...

| Marii a răspuns:

Nu. Baieti ar trebui sa ofere, fete intre fete mi se pare cam absurd.happy

| lorenutza55 a răspuns:

Buna, am primit dar am si daruit de asemeneahappy

| • _ • Ďάďđ¥ ™• _ • a răspuns:

Am primit de la toti baieti din clasa si am daruit mamei si bunicii un ghiveci cu flori si am capsat o fundita dinaia pe staniolul acela big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa iau azi de dimineata da cand am vazut cat este unu straight face
in plus era si un magazin de forneti si whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit unul din partea baietilor din clasa, unul de la cea mai buna prietena si unul de la sora meabatting eyelashes si poate o sa mai fie si altele thinking inca nu s-a terminat ziua whistling