| beatleman a întrebat:

Daca s-ar inventa masina timpului la ce eveniment istoric ati participa?

Răspuns Câştigător
| Betty a răspuns:

As participa la constructia piramidelor egipteneday dreaming e un adevarat mister cum au reusit sa construiasca acele monumente fara niciun fel de tehnologie...love strucklove struck

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu este un eveniment istoric, dar as vrea sa vad casatoria parintilor mei si nasterea mea!

| Rayyy a răspuns:

La formarea Universului.

| Psihiatra a răspuns:

Razboiul troian happy si vrea sa-l intalnesc pe Ahile tongue SAu pe Elene(in Iliada se spunea ca era cea mai frumoasa femeie din toata Grecia si as vrea sa vad cat de frumoasa poate fi ) happy Interesanta intrebare happy

| Sinedd a răspuns:

Sunt atatea si atatea, n-am de unde sa stiu...multe!

| FreakyFred a răspuns:

La nasterea mea laughing

| dhraqull a răspuns:

La conceperea mea, vreau sa stiu daca parintii mei chiar si-au pus-o vreodata si ca nu's adoptata.

| claudiua a răspuns:

Cand omul a ajuns prima data in spatiul cosmic.

| matrixismyname a răspuns:

Cand a venit Iisus si ce a facut el, sa vad daca exista sau nu, si sa am si o camera de filmat...sa le dovedesc credinciosilor ca exista/nu exista. Ca asa daca n-ai dovezi, astia o cred pe a lor...creca nici cu dovezi nu o sa se opreasca din crezut.

Si in caz ca nu pot sa fac asta (prea mic intervalu de timp) m-as duce sa vad cum a aparut omu, care iar e legat de religie.

| Pământul a răspuns:

M'as duce in timp in momentul cu cateva secunde inainte sa ma duc in timp.

| CarlaD a răspuns:

Sa-l intalnesc pe napoleon

| CudiDaKid a răspuns:

La nasterea lu boc...as fi pus-o pe mama`sa sa avorteze straight face

| FrumusicaAndreea a răspuns:

Formarea universului, Vinerea Neagra(cand au fost ucisi conducatorii ordinului Templierilor) Casatoria Mariei Antoaneta...Incidentul "Individual 11" si multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cit mai multe posibil.