| ToySolider a întrebat:

Daca trimit cereri de prietenie unor persoane pe facebook sugerate de un prieten risc sa mi se blockeze contul pentru o perioada de timp?

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu, absolut happy, cum de ai gandit asta?

| TheCritic a răspuns:

Nu, nu are de ce sa ti se blocheze contul, insa poate cineva ti-a dat report sau poate ca e o eroare de la site pentru ca am patit si eu asta o data. Scrie un mesaj si se va rezolva problema.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu,nu risti pentru ca nu ai facut ceva ce nu e in regulametnul lor.Pa,pa

| ÐÿÅ a răspuns:

Nu, ba chiar n-are nici-o legatura. Oricum te sfatuiesc sa dai cereri de prietenie si accept persoanelor care le cunosti.

| TroolGheoerghe a răspuns:

Nu are nici o problema fa-o fara griji.

| manolo a răspuns:

Confirm ce spune Giulika. Sigur nu.

| gioglovanandrei a răspuns:

Se poate doar daca persoana respectiva percepe cererea ta de prietenie drept un abuz.