| pissica a întrebat:

De ce nu pot sa trimit cereri de prietenie pe facebook nu am decat 5prieteni contul il am de aprox o luna. dau adaugare prieten si nu merge imi poate spune cineva va rog? numi pot activa contul hi5 de ce? dau trim cod mi-l trimite il pun acolo si nu merge?

1 răspuns:
| MonyMoniq a răspuns:

Salut!
-Poi pe facebook, poti cauta la ajutor,si iti spune.
Dar e din cauza ca ai trimis prea multe cereri altor persoane si aceste persoane nu ti-au raspuns de mult timp. Dupa o perioada(depinde, 2, 3 saptamana poate si o luna) o sa poti sa trimiti iarasi cereri de prietenie.(si mie mi s-a intamplat asa, dar dupa o perioada am putu trimite iarasi)
-La hi5, cant te inregistrezi,sti ca trebuie sa intrii pe email si sa comfirmi inregistrarea,daca ai facut acest lucru ar trebui sa mearga, si daca nu merge din cauza codului atunci e ca nu l-ai pus bine, sau e inactiv.(adica o sa mearga peste putin timp)
Pa... sper ca te-am ajutat(fundita:*:*)?