| LoganLife a întrebat:

Am domiciliul in Ramnicu Valcea dar vreau sa ma angajez in Brasov. Locuiesc in Brasov intr-o autorulota. Pot sa imi iau job in Brasov? O sa fiu respins pentru ca domiciliul din buletin e prea departe? Trebuie sa mint ca stau la o ruda in Brasov sau ceva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Faptul ca ai domiciliul in alt judet nu constituie un motiv de respingere la angajare, avand in vedere ca poti inchiria o locuinta daca te angajezi ori chiar sa stai in rulota.

| LoganLife explică (pentru Ioandelasal):

Multumes pentru raspuns!

1 răspuns: