| kidda97 a întrebat:

Dacac ma plimb in fiecare zi pe bicicleta slabesc sau ma ingras?

13 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Mișcarea este benefică, nu are cum să te îngrașe. Poți slăbi dacă, pe lângă mersul pe bicicletă adopți o alimentație rațională.
Mari succese și o zi cu zâmbet!

| Deea a răspuns:

Tu ce crezi? laughing E sport, si spotul e foarte sanatos. Nu slabesti daca mergi cu bicicleta si mananci cat 10 dar te mentii. Daca mananci si sanatos pe langa mersul cu bicicleta da, slabesti.

| seby005 a răspuns:

Da e normal ca slabesti ca arzi caroloi dar daca ajungi acasa si mananci mult la pui la loc.

| DianaScorpio a răspuns:

Te-ai gandit mult pana sa pui intrebarea?
Evident ca slabesti!
Plus ca mersul pe bicicleta este un exercitiu cardio excelent.

| pinkystyleツ a răspuns:

Slabesti.happy

| Acasete a răspuns:

Pai desigur ca te ingrasi!
Bicicleta e cel mai mare inamic al tau cand e vorba sa slabesti!
Mai bine ia-ti niste pufuleti, intinde-te in pat si uita-te la TV. Asa o sa slabesti in doar cateva luni.

| Karelia123 a răspuns:

E foarte bine, poti scapa de cateva kilograme si sa ii sfatuiesti si pe altii sa se plimbe des cu bicicleta...

| Catalin1 a răspuns:

Te ingrasi cam 2 kg pe kilometrulaughingasa ca ia-o mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabesti si faci tonus muscular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur că slăbeşti,vei arde calorii mai ales când urci pentru că vei depune efort mult mai mare.
Cu rolele slăbeşti mai repede în zona copselor, feselor, picioarelor...şi ar mai fi ceva: să mânânci de seară până în ora şapte cu moderaţie.
O zi minunată în continuare!

| Deiysucza a răspuns:

Nu stiu ce sa spun de slabit sau ingrasat dar iti faci muschi la picoare:
P atat am avut sa-ti spunbig grin

| Victoras_8963 a răspuns:

Asta sau e intrebare la misto sau ai o minte cat un caine cu deficit mintal.
Dar totusi, fiindca sunt plictisit iti raspund : TE INGRASI! Fugi de bicicleta si de orice sport, ca ingrasa!

| marinescudelia a răspuns:

Slabesti