| anonim_4396 a întrebat:

Dand raspunsuri chiar asteptati sa fiti premiati cu o funda sau o faceti ca sa ajutati?

Răspuns Câştigător
| BlackBVB a răspuns:

Sall
deci pana la urma nu ai ce face cu fundele asa ca o fac pentru a ajuta atat timp cat sunt in masura sa o fac

7 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Eu o fac doar ca sa mi bat joc, daca mai primesc si funda nu ma supar!

| Raducu1 a răspuns:

De obicei ca sa ajut ca la funde nu prea ma astept.

| IAmSoDifferent a răspuns:

Ambele xD

| Kissmeagain a răspuns:

Eu raspund doar la intrebarile la care pot sa o fac cert si exact si sa fiu sigura pe ceea ce spun.Asta fiindca la majoritatea am invatat pe pielea mea si nimeni nu m-a ajutat.Asa ca vreau sa dau o mana de ajutor.Eu nici nu stiam ca se dau nu stiu ce funde si voturi pentru ceea ce raspunzi.

| Ddiinnaammoo a răspuns:

Eu una.o fac doar ca sa ajut si eu oamenii cat pot.hee hee...

| FeelLove a răspuns:

Eu vreau sa fiu ajutata si la randul meu sa-i ajut pe cei ce au nevoie, cu cat pot eu. Funditele nu ma ajuta cu nimic. happy

| JanTeo a răspuns:

Daca raspund primesc fundalaughingrolling on the floor