| blueeyes_8136 a întrebat:

Cand aveti un prieten/a cum faceti incercati sa cautati un prieten/a sau asteptati sa fiti cuceriti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca te`ai referit daca nu avem ...eu unu nu am si nici nu caut... dar nu astept sa fiu cucerit de nimeni...iti traiesti viata... te uitzi in jurul tau... daca iti place cineva fa ceva... daca nu mergi in stilul tau la un moment dat va intra cineva si iti vei da seama... daca vei astepta sa fii u cucerit... e posibil sa se intample foarte tarziu... dar nici sa nu fii disperat sa ai o prietena doar de dragu de a fii si tu la moda

2 răspunsuri:
| blueeyes_8136 explică:

Cand nu aveti vroiam sa scriu scuzati-ma am fost grabit cand am pus intrebarea!

| teenager a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa cauti... pur si simplu asteapta pana cand vezi o fata care iti place si fa cunostinta cu ea, fa-te placut...