| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Dati-mi idei de ce asi putea face si eu de Paste.

5 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Spargi oo

| shippo3313 a răspuns:

Cicocneste oua rosii, albastre, verzi, roz sau ce culoare ai tu chef

| Luii a răspuns:

Pai eu de obicei imi petrec Pastele in familie, dar daca iti place sa vizitezi te-ai putea duce sa vizitezi o manstire, iar daca vrei de la ecea manastire poti sa te duci sa iei si lumina. sper sa iti placa sfaturile mele si sa primesti raspunsuri cat mai bune! succes!

| ganeaa a răspuns:

Iesi cu prieteni sau cu famliafa ceva ce iti place tie paste fericithappy

| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

Multe poti sa te duci la biserica, poti sa te duci cu prieteni sa faci un foc mare pe camp cu cauciucuri si sa povestiti ceati mai facut luati si niste boutura mancare., spuneti bancuri e fain asta cu foc e tare