| chocolate3755 a întrebat:

Dati-mi idei de cea mai originala jucarie de brad(voi participa la un concurs pe aceasta tema). fundita

3 răspunsuri:
| Jenn002 a răspuns:

Niste globuri pictate de tine, sau o papusica facuta de tine, o masinuta din lemn si pictata, o lanterna facuta de tine big grin

| dana_8887 a răspuns:

Papusele anumite din materiale si ata nahh asta mi-a trecut prin cap...big grin

| Dumitriţa1296 a răspuns:

Daca asta se poate numi jucarie...as avea eu o idee.straight faceDe ce nu incerci sa faci un cubulet sau ceva cu mai multe fete si pe fiecare fata desenezi ceva cum ar fi niste ochisori tristi; pe alta fata fericiti etc.Nu stiu. E doar o ideebig grin.