| Lorelay16 a întrebat:

Dati-mi niste idei pentru docorarea clasei cu ocazia unui concurs de Craciun, in afara de brad, beteala, globuri, lumanari... etc etc ( cat mai originale) va rog...

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Ciubotele rosii, din material textil care sa le agatati din loc in loc, ghirlande facute din hartie creponata, ghirlande din ineluse divers colorate, facute din hartie glasse, Ingerasi (mai mari) desenati pe carton si decupati, pe care sa-i agatati de tavan, baloane, stelute decupate din staniol, pe care sa le lipiti pe pereti, pe perdele, etc.