| alyely a întrebat:

Daţi-mi nişte idei de cadori pentru Craciun(şi pentru fete şi băieţi).

Răspuns Câştigător
| muziclive a răspuns:

Te ajut eu:-fete.blugi,ursuleti,parfum,bijuterii,oje,ruj,machiaj,imbracaminte..,.-baieti.minge,tigarilaughing)),caciula,haine,...funda?

| alyely explică (pentru muziclive):

Tigari!?

| muziclive a răspuns (pentru alyely):

Da,iti dau exemplu de baiat:Ciprianlaughing))

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

- Parfum
- Brăţară
- Lănţişor
- Articole de îmbrăcăminte
- Articole de încălţăminte
- Geantă
- Set de mănuşi şi căciulă
- Set de căciulă şi fular
- Carte
- Ipod
- Decoraţiuni de Crăciun, gen un brăduţ în miniatură sau o căsuţă cu luminiţe colorate

Depinde de persoană şi de preferinţele sale. Dacă e sportivă trebuie să îi iei ceva care să aibă legătură cu personalitatea ei, iar dacă este elegantă, trebuie să-i iei altceva.

Pa-pa.

| LTAA a răspuns:

Lucru manual!

| alexandra2000ale a răspuns:

Felicitare, minge de fotbal, o bluza, esarfa, caciula, bratara din aur sau argint, lantisor, o rama de poza, o trusa pentru manichiura si pedichiura, fular, parfum, o carte interesanta, manusi, jurnal, o oglinda, un trandafir facut din hartie (cauta pe youtube) si parfumat, un buchet de flori...

Sper ca te-am ajutat... Funda?