| GABITZA5272726 a întrebat:

Stiu ca pare ciudat pentru ca e prea devreme pentru aceasta intrebare, dar as dori sa imi dati niste idei de cadori pe care le-as putea dărui prietenelor mele de Craciun. Țin foarte mult la ele si cu doua dintre ele, este primul Craciun si nu prea am idei ce sa le daruiesc. Daca aveti niste idei, sunt bine venite happy

1 răspuns:
| ContAnoNiMMM a răspuns:

In general, cel mai bine se pastreaza felicitarile scrise si scrisorile, ca o vorba zboara-n vant, dar ce e scris ramane tot timpul acolo?❤️
Sper ca te-am ajutat pe partea asta, dar pe langa asta poti adauga si cv "material", cum ar fi o cana personalizata, sau ceva de imbracat, depinde de ce iti place tie