| мιcυтѕαααα a întrebat:

Dati-mi niste nume dragute pentru un ursulet de plus (alb). Ofer fundita! happy

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Shiro (alb in japoneza)

10 răspunsuri:
| Teooooooo a răspuns:

Muci, Ciocolata, Fish, Picioare Nespalate, Cur, T? raian, Ma-ta, Pipi, Coke, Weed, Lingurita, Virgin etc.

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Snow white poate sau poti incerca si ceva semnificativ pentru tinesau ii poti da numele unei persoane dragi tie! Bearry mai poti sa folosesti numele acesta sau White bear toate sunt super depinde de ce-ti place tie sper sa gasesti njumele potrivit!winking

| GaBrYeLa18 a răspuns (pentru GaBrYeLa18):

Scuze de greseli "tine sau" si "numele"

| faramatania a răspuns:

Teddy
Mitch
Cocco
Marty
Ziggy

| Wøodenpints a răspuns:

Spermatozoid.

| DarkBlood32 a răspuns:

Teddy,Cocolino,Bear,Bubulinu,Zuzulinu.

| raulXXX a răspuns:

Cocolino,Ursu,...funda?>big grin

| andreea330 a răspuns:

Pufulici,Albutu sau Pufi... funda?

| andreea330 a răspuns:

Albutu,Pufi sau Pufilici