| gab04000 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu idei de cadouri de 8 martie eu am facut un filmulete si l-a vazut mama vreau cadouri si idei facute manual dati-mi lik-uri sau din aste va rog raspuns repede

Răspuns Câştigător
| RoxyAngelPink a răspuns:

Buna.
1.Ai pute sa scrii o felicitare cuiva drag
2.scrie un cantec sau poezie placuta de cei dragi.
3.ai pute sa organizezi o petrecere 'cool'
4. O surpriza mare ar fi sa te straduiesti sa ai notele cat mai mari la scoala.
Cam atat. Fundita?

1 răspuns:
| NemNUZ a răspuns:

Un buchet de trandafiri (sau doar unul) din origami, vezi ca gasesti pe you tube cum sa faci(trebuie doar sa scrii pe engleza) si o felicitare+ cel mai important un martisor