| DeeaDeutss a întrebat:

Dati-mi si mie idei de nume pentru imvu.va rogg.

funda

p. s ma numesc andreea diana

sau ceva cu porecla mea:Kindy

3 răspunsuri:
| JhgfdGirl a răspuns:

DeeaDulce,KinyKiss,DulceataGirl,AndreeaMumu,PwpikDeea,BuzeAlaDeea,PrincesKindy! sper ca te-am ajutat, funda daca e bine ce am zis!

| bianca_5778 a răspuns:

Depinde cum vrei...iti dau doua nume pentru fata si doua nume pentru baiat:fata:wendy(ar veni de la kindy), a doilea nume:Sara sau ceva asemanator...sau chiar Meysi (suna ciudat stiu) baiat:scuze nu mi-a venit nimic in minte,dar pot sa-ti mai dau nume pentru fata!:Clara, Dana, Myruna sau ceva de genul.cam atat! daca ti-a placut funda te rog!

| JhgfdGirl a răspuns (pentru bianca_5778):

Nu am inteles nimic!