| Marlena852 a întrebat:

Dati-mi si mie niste exemple de LOCURI DE VIZITAT IN BRASOV!
Va ROG!

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Hmm, strict in orasul Brasov nu prea ai ce vizita. Eventual Biserica Neagra. Merge si o plimbare in Piata Sfatului, sunt niste magazine pe acolo, unde poti face cumparaturi. love struck

Obiective turistice importante ai in afara Brasovului. Castelul Peles, Castelul Bran si de asemenea, din Busteni poti lua telecabina si sa urci la Babele si la Sfinx.
Eu cam asta am vizitat pe la Brasov!

| nigearares a răspuns:

Poarta Ecaterinei, Casa Memoriala Gheorghe Dima, Cetatea Brasov si Fortificatiile din Tara Barsei, Turnul Alb funda?