| Magdalena234 a întrebat:

:3

Daaaa, se apropie ziua indragostitilor...Scuzati categoria, dar e cea mai vizitata big grin.Bun, deci. Ce cadou sa ii fac iubitului meu? Are 14 ani :3. Suntem impreuna de aproape 3 luni. Vreau ceva original puppy dog eyes. Nu vreau sa aud aceleasi cadouri "Cana/lant/inel/perna personalizata". ceva mai original puppy dog eyes.
Ma gandeam sa fac un album in care sa scriu momentele de cand suntem prieteni, impreuna si pana acuma. Cu tot cu certuri absolut tot, si chestii amuzante intre noi 2 si mna. momente big grin. Sau ma mai gandeam sa fac un video, tot ca un album, cu melodia lui care ii place maxiiiiim :3. Si sa scriu tot asa ca un jurnal, da` mna,sa fie video si sa fie si melodie pe fundal dar daca il fac pe net, cum pot sa fac acel video si cum l-as putea scoate sa il dau sa il vada? thinking

Spuneti-mi daca e ok cadourile alea 2 de mai sus [unul din ele mai misto] si idei originale de la voi. big grin

DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Ideea cu filmuletul e foarte ok. il tragi pe un dvd si scrii cu un marker rosu ca iliubesti si ii spui sa il vizioneze sau va uitati impreuna big grin

| Danysan a răspuns:

De ce te complici tu cu asa ceva cand poti sa mergi la un targ legat de asta si ai de unde alege ce vrei.Ca sa obtii ce vrei tu e nevoie sa te Pricepi destul de Bine sa iasa ceva Frumos dar daca tu stii ca asta l-ar face sa se Simta Bine fa Video ala. Ideea e sa gasesti ceva care sa Impresioneze.

| Smile3 a răspuns:

Ideile noastre, dupa ce ti le dam tie, clar nu mai sunt originale. Mi se pare foarte urat sa ne ceri noua idei...Si dupa sa ii mai si zici : "E ORIGINALA"..In fine, macar ai si tu doua..eu una zic ca albumul e mai usor de facut, adica poti sa cumperi un caiet cu foi albe ( si coperta mai groasa ) de oriunde..Sau orice fel de album. facut si la comanda, cauti tu pe net..Si asa lipesti pozele pe care le ai, mai scrii si desenezi pe langa ele.Iar in timp puteti sa mai adaugati in elwinking! Chiar ar fi dragut, zic eu. Totusi si video-ul ar fi ceva, mai ales pe melodia lui preferata, poate mai ceva ca albumul, doar ca mie una mi se pare mai greu atata timp cat nu stii in ce program sa-l faci, etc. Decii, votez pentru album laughing. Asta daca ai timp sa-l faci frumos ( colorat, cu scris, etc ).

| Roxanna112345 a răspuns:

Nu,nu esti la categoria gresita.laughing) Categoria asta e "Dragoste si sex " tongue

| criiele a răspuns:

Poti sa faci un album cu pozele voastre sau daca un ii poti lua un ceas

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Ambele par idei minunate. Dacă îi faci un album foto, sigur va vedea că ți la cât timpm ați petrecut înpreună. Dacă faci un video, va vede că esti mai moderă, ci ți amintirile într-un loc sigur, de unde pot fi vizionate de nenumătate ori. Nu sunt sigur care ar fi o idee mai bună. Dar, eu îți aleg albumul foto, în care mai poțiu si scrie momentele voastre petrecut în ultimele luni. Căci cadourile simpla sunt cele mai prețioase.