| Clodmod a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri pe care le poti juca la o petrecere in pijamale / cand prietena ta doarme la tine.

Răspuns Câştigător
| JoanJett a răspuns:

Adevar si provocare, piatra,foarfeca,hartie, sa va faceti una pe alta cu ruj in timp ce sunteti legate la ochi, sa inventati tinute, puteti inventa o noua limba, incercati sa faceti diferite concursuri gen cine sta cel mai mult intr-un picior sau chestii de genu, invatati danusri de pe net, uitati-va la o comedie, gatiti ceva usor, jucati carti, scrieti intrebari una despre cealalta sa vedeti cat de bine va cunoasteti, setati alarma de la ceas si dansati cand suna laughing, spuneti bancuri, machiati-va, uitati-va la videouri amuzante, karaoke laughing, dansati, jucati nu te supara frate, monopoli, jocuri de genu asta. Cam atat. Altceva nu mai stiu. Fundaa? big grin

32 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Jucaţi cărţi, adevăr sau provocare, monopoly, twister etc. Puteţi să vă uitaţi mai degrabă la un film, ceva, sau să vorbiţi. Ar fi mai distractiv, zic happy

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cand mai chem un tovaras pe la mine,luam un suc/bere, ne jucam pe calculator, cantam melodii de la calculator, mai ne dam perne-n cap, ne facem de mancare....multe lucruri sunt de facut in 2.Trebuie sa improvizezi mereu.

| DyddyShORRR a răspuns:

Daca in ziua de astazi astfel de intrebari sunt puse pe internet inseamna ca oamenii din ziua de astazi ar fi morti fara Internet.
Chiar nu poti sa iti pui capul putin la contributie?, daca nu iti vin ideei pe moment ce sa faci cu ea improvizeaza.Scuze ca ti-am raspuns asa direct dar deja devin multe intrebari stupide.Ce ar fi sa pun anumita o intrebare "Cand ies cu baietii afara ce ar trebui sa vorbesc?" laughing... oh go on se duce totul de rapa. Succes!

| Clodmod explică (pentru DyddyShORRR):

Tu de ce mai raspunzi daca nu stii sa raspunzi? Nu iti mai baga nasul, ce probleme ai tu? Poate am jucat toate jocurile si nu mai stiiu ce sa mai joc. Te doare undeva? Razi ca un ...sa nu mai spun, Dydy!

| DyddyShORRR a răspuns (pentru Clodmod):

Unde era desteapta! Nu are rost sa ma cobor la nivelul tau happy. Cum am zis : Ce inseamna sa nu te duca capul deloc! Trist dar adevarat!

| BeautifulMind a răspuns (pentru DyddyShORRR):

Este o simpla intrebare la care daca vrei sa raspunzi bine, daca nu tot bine! cauta niste jocuri noi, pe care nu le stie, vrea ceva nou, care este problema ta ca nu o vad?!

| Clodmod explică (pentru DyddyShORRR):

Prost e cine e. Nu am chef sa mai vorbesc cu retardati mintal, am lucruri mult mai bune de facut.winking

| DyddyShORRR a răspuns (pentru BeautifulMind):

Imi pare rau pentru tine dar astazi nu e bagarea in seama! Deci stai chil deoparte!

| Clodmod explică (pentru DyddyShORRR):

Mama dar ce prost esti...

| DyddyShORRR a răspuns (pentru Clodmod):

Nu ma consider imi pare rau happy Uita-te la tine cum vorbesti! "retardati mintal" inainte sa spui ceva gandeste de 2 ori apoi o spui sau cel mai bine taci si inghiti! P.S : Nu te mai ambala atata ca te ambalezi degeaba! pur si simplu mi-am dat cu parerea.

| BeautifulMind a răspuns (pentru DyddyShORRR):

rolling on the floor cine vorbeste despre bagarea in seama?! cel care da raspunsuri doar ca sa vedem noi ca inca mai supravietuieste si ca tine piept propriei prostii laughing

| Clodmod explică (pentru DyddyShORRR):

Da si eu ti-am spus sa nu-ti dai cu parerea daca nu poti ajuta. Aici se ajuta, nu se jigneste.

| Pust1uCuBanana a răspuns (pentru DyddyShORRR):

Ba fraiere mai tineti dracu gura aia sau cu alte cuvinte mai spalate pe dinti... app schimba poza aia de cocalar...

| DyddyShORRR a răspuns (pentru Clodmod):

Nu stiu care pe care a jignit happy

| Clodmod explică (pentru Pust1uCuBanana):

Multumesc de sustinere, Pust1uCuBanana! happy

| Clodmod explică (pentru BeautifulMind):

Multumesc pentru sustinere, BeautifulMind! happy

| DyddyShORRR a răspuns (pentru Pust1uCuBanana):

Te-ai trezit si tu? happy
Baietane stai si tu chil in bancuta ta, ca tine sunt multi!

Esti "tare-n gura" intre 4 pereti! Mana bobul si tu!

| Clodmod explică (pentru DyddyShORRR):

Tu pe mine. Ce e asa greu sa iti dai seama? A da, asta e limbajul tau zilnic, iarta-ma.

| DyddyShORRR a răspuns (pentru Clodmod):

laughing

| Clodmod explică (pentru DyddyShORRR):

Mai fraiere, tu alta replica decat "chil" nu ai?

| DyddyShORRR a răspuns (pentru Clodmod):

As vrea sa te pot iarta, dar nu imi sta in putere acest lucru.Zii Domnului de sus sa te ierte! happy

| DyddyShORRR a răspuns (pentru Clodmod):

laughing ce copila poti fi!
Esti o mica vedeta aici pe TPU te sustine lumea happy

| DyddyShORRR a răspuns (pentru Clodmod):

Am, dar nu vreau sa par mai destept decat tine. Vreau sa te fac sa pari tu mai presus ca oricine de aici! laughing

P.S: "Mai fraiere" asa vorbesti tu cu un baiat? thinking nu ai cei 7 ani de acasa.Ce inseamna sa sari din orice happy.

| Clodmod explică (pentru DyddyShORRR):

Vezi ca nu stii sa scrii gramatical. Acum lasa-ma in pace, FRAIERE!

| Clodmod explică (pentru DyddyShORRR):

Si cine ma rog esti tu? "asa vorbesti tu cu un baiat? "

| DyddyShORRR a răspuns (pentru Clodmod):

M-ai greseste omul happy nu cred ca exista om care sa fie perfect! asa ca don't tell anyone!

| DyddyShORRR a răspuns (pentru Clodmod):

Sunt un om simplu ca orice altul happy.

| DyddyShORRR a răspuns (pentru Clodmod):

M-am cam plictisit aici cu tine yawn, te las in lumea ta. Ceau!

| Clodmod explică (pentru DyddyShORRR):

Iar ai gresit!

| Clodmod explică (pentru DyddyShORRR):

Da, te-ai plictisit pentru ca eu nu ti-am mai raspuns. laughinglaughinglaughing

| Marya_Mary_1994 a răspuns:

Pai ati putea sa va jucati sticluta, adevar sau provocare, sa va bateti cu pernele sau sa va uitati la TV... funda :X:X:X?

| AcS a răspuns:

Monopoly, remi, puzzle, carti : septica, cruce, minti! etc. distractie placuta