| MeCoolFunny a întrebat:

Va rog raspundeti rapid! Pana pe 12 august! Eu si prietena mea mergem la Tusnad si seara vom da petrecere in pijamale. Va rog sa ne spuneti ce jocuri putem juca sau ce putem face. Multumesc! Daca puteti spuneti-mi si ce jocuri as putea juca in masina, cu ea

Răspuns Câştigător
| meoww a răspuns:

Poi in masina puteti juca carti si sa ascultati muzica big grin
Si la petrecere.umm,,treb sa sp daca o sa fi numa u cu ea sau o sa fiti mai multe fete da inf iti dau mai multe idei:
-okk daca puteti sa mergeti afara si sa faceti un foc da din ala mic cat va iese laughing)
-sa faceti parada modei cu haine laughing si sa va faceti poze una la alta
-clasicele farse la telefon :X:X.sa sunati cu nr ascuns laughing)
-okk uite un joc super sa va puneti toate ojele la un loc si una sa invarta si in spre pers aia care pica capacul ojei sa se faca cu culoarea aia pe deget si sa invarta.Castica cea care are toate 10 unghiile gata happy
-sa luati de la adulti o sticla de bere si sa o fol mai incolo
-sa jucati kems (daca stiti) pe perechi daca sunteti mai multe si perechea care pierde sa ia o gura de bere laughing)))
-sa va uitati la un film de groaza sau la fenomene strani ca sa aveti dupa aia de ce va speria laughing)))
-bataie cu perne devil
-va costumati ciudat si refaceti scene din carti, seriale sau chesti de genu asta dar mai ales ca va machiati pe cinste mai ales daca il jucati pe Fernando rolling on the floor)))))))
-va machiati una pe alta (legate la ochi daca vreti)
-va faceti teste din reviste big grin
FUNDA?happy:X:X

4 răspunsuri:
| Hulya a răspuns:

Pai in seara de petrecere, puteti juca remmi, table, carti, sa va macheati, sa va faceti parul in fel si fel de modele, sa va faceti manichiura/pedichiura, sa va puneti 10 intrebari fiecareia s.m.d.p. Succes :].

| UtzZza a răspuns:

In masina nu prea am idee.eu ascult muzicaa, dar acolo in pijamale:puteti sa va jucati carti.sa va bateti cu perne,adevar sau provocare, sa va machiati, iar cea machiata stand cu ochii inchisi.sunt multe.dar ce e mai important:SA FACETI MUUUULTE POZEbig grin

| MeCoolFunny explică:

Pai suntem noi 2 si cu parintii mei... Care din pacate nu ma lasa sa ma machez...Dar o sa gasim noi ceva interesant de facut! multumim de idei!

| TheM0nst3R a răspuns:

Poi in masina nu prea aveti ce sa va jucati adica depinde de masina cat de spatioasa este si cate pers sunteti. Daca sunteti multe va puteti machia iar daca sunnteti de exemplu 2 puteti juca carti sau un joc cum ar fi monopoli...sa ascultati muzica de care va place si sa va relaxati uitanduva pe feraastra la forme ciudate sau chiar sa jucati : "Ce vad eu?". laughing Success