| sddsdsdewre a întrebat:

Dati-mi si mie niste povesti de groaza.Nu vreau de pe spectrul realitatii sa de pe alte site-uti pentru ca le stiu pe toate. Vreau scrise de voi si sa nu luati de la intrebari/raspunsuri de pe TPU.Multumesc...

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

O fost odata un iepure si sa gituit cu cureaua tatalui :s

| miaupisicutza a răspuns:

Pai cauta pe google Samara The Ring part 1 si a 2a subtitrat in romana..gaseti tu cumva..incerci mai multe variante
daca vrei sa vezi partea 1 e facuta in anul 2000... si daca vrei sa vezi partea a 2a e facuta in anul 2005big grin Succes!

| sddsdsdewre explică (pentru miaupisicutza):

Poti sa-mi povestesti filmul cu Samara?

| TeCapcaunez a răspuns:

Era odata si-a murit de cancer

| camy417 a răspuns (pentru TeCapcaunez):

De ce tocmai de cancer? de ce nu de sida sau alceva?