| Elyza000 a întrebat:

Dati-mi si mie site-uri care demonstreaza ca Lady GaGa este o satanista. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| heise a răspuns:

Chestii dintr-astea poti gasi si pe Youtube. Acolo dovedeste ca este condusa de illuminati si alte chestii.
http://ladygagasatanicsuperstar.wordpress.com/
Nu m-am uitat peste el sau ceva, ci doar am cautat pe Google repede. Ai putea sa faci si tu asta, din cand in cat.

1 răspuns:
| trolololo a răspuns:

Si dacă ar fi satanista ce? Te deranjează, nu poți dormi noaptea, ești urmărită de demoni. Ce te doare ce face ea?