| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a întrebat:

Lady Gaga este sau nu satanistă?

Răspuns Câştigător
| StephyMonster a răspuns:

Păi Alejandro e dedicat gayilor.Și Madonna a copiat-o cu Girl Gone Wild. uite cum e, nu ma interesează dacă o credeți sau nu satanistă dar nu trebuie să o jigniți sau să o înjurați, dacă chiar nu vă place exprimați-va frumos sau mai bine nu spuneți nimic.Văd că jurnaliștii ăștia jignesc toate vedetele...de Taylor Swift spun că e o c*** pentru.că își înșeală iubiții,de Rihanna spun că e satanistă,de Gaga la fel,de Justin Bieber că e gay,de Adele că e grasă,de Miley că e nebună pentru că își taie venele...așa că eu numai ascult prostiile lor,mai bine mă informez de pe siteuri sigure decât să citesc minciunile si balivernele lor. Dacă nu îți place, nu comenta(nu mă refer neapărat la tine, spun în general).Eu sincer respect orice vedetă în parte, de exemplu nu sunt fană Justin Bieber și chiar nu-mi prea place, dar asta nu înseamnă ca trebuie să mă apuc să-l fac gay, satanist sau eu mai știu ce.Copilul chiar are talent și un suflet bun la fel ca Gaga.

20 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu stiu dar muzica ei sigur vine din iad...

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 explică (pentru adulahfaapdoøjadjal):

De ce zici asta?

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru Nu_Are_Nume_Deea_1978):

Vreau sa spun ca muzica ei este foarte naspa.

| StephyMonster a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Mai întâi citește versurile apoi poți să o faci în toate felurile, nici nu o cunoști măcar!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru StephyMonster):

"I want your psycho, your vertical stick" ghici ce e tongue

| StephyMonster a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Dragul meu,înainte sa o judeci pe Gaga citește versurile Rihannei,să vedem atunci cine e satanistă! The Edge Of Glory a scris-o dupa moartea bunicului ei,iar prin Born This Way vrea să demonstreze că indiferemt dacă ești gay,urat, prost etc. tot om ești și că așa te-a făcut Dumnezeu, fiecare este frumos în felul lui.You&I a fost scris când încă mai era cu fostul ei iubit iar Judas când s-a despărțit.ea s-a referit că așa cum Iuda l-a trădat pe Iisus așa a trădat-o Luc Carl(fostul iubit) pe ea.În fine, nu-mi pasă ce crezi tu, are foarte mulți fani și înteleg că unii oameni nu văd talentul adevărat.

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 explică (pentru StephyMonster):

Chiar nu ştiam chestiile astea, dar şti. mie mi se pare că piesele ei au două înţelesuri. Mie sincer nu mi se pare ok că se îmbracă de călugăriţă şi înghite rozarul. şi are filmări aşa obscene. La versuri nu am fost atentă. Şi da, ai dreptate în legătură cu Rihanna, şi la ea am multe semne de întrebare...

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru StephyMonster):

Nu zic ca lady gaga e satanista... spun ca muzica ei este de rahat.

| StephyMonster a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Pentru tine, mie îmi place.Fiecare cu gusturile lui.

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 explică (pentru StephyMonster):

Nu am jignit-o, chiar vroiam să ştiu de fapt, cum stă treaba cu ea. Mersi mult. :*

| StephyMonster a răspuns (pentru Nu_Are_Nume_Deea_1978):

Păi Alejandro e dedicat gayilor.Și Madonna a copiat-o cu Girl Gone Wild. uite cum e, nu ma interesează dacă o credeți sau nu satanistă dar nu trebuie să o jigniți sau să o înjurați, dacă chiar nu vă place exprimați-va frumos sau mai bine nu spuneți nimic.Văd că jurnaliștii ăștia jignesc toate vedetele...de Taylor Swift spun că e o c*** pentru.că își înșeală iubiții,de Rihanna spun că e satanistă,de Gaga la fel,de Justin Bieber că e gay,de Adele că e grasă,de Miley că e nebună pentru că își taie venele...așa că eu numai ascult prostiile lor,mai bine mă informez de pe siteuri sigure decât să citesc minciunile si balivernele lor. Dacă nu îți place, nu comenta(nu mă refer neapărat la tine, spun în general).Eu sincer respect orice vedetă în parte, de exemplu nu sunt fană Justin Bieber și chiar nu-mi prea place, dar asta nu înseamnă ca trebuie să mă apuc să-l fac gay, satanist sau eu mai știu ce.Copilul chiar are talent și un suflet bun la fel ca Gaga.

| AntoniaOrman a răspuns:

Nu.Mie mi s-e pare doar disperata dupa atentie. tongue

| GoldCobra a răspuns:

Disperata dupa atentie ca playback orice prost stie face.

| StephyMonster a răspuns:

Nu.Jurnaliștii nu îi pot cunoaște viața ei personală din niște videouri.Este o femeie bună, nu trebuie să o judecăm dupa felul în care arată. Este frumoasa, nu înțeleg de ce doar românii o jignesc.Și-a petrecut Ziua Recunoștinei din 2011 cu copii de la școala ei catolică în care a fost când era copil, a făcut acele brățări ca să ajute oamenii săraci în urma tsunamiului din 2011, banii de pe brățări ducându-se la oamenii aceea fără locuințe.Ea este emotivă, își iubește mult de tot fanii ca și cum ar fi proprii ei copii.La fiecare concert aduce un fan și pe scena și dansează cu el, dar și în backstage.Eu sunt fan Lady Gaga și așa am ajuns să o înțeleg chiar dacă așa ca persoana nu o cunosc!

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 explică (pentru StephyMonster):

Ohhh. Chiar nu ştiam! Foarte frumos din partea ei!

| METALL2000 a răspuns:

Pai nu stiu am auzit de la cineva ca este dar nu stiu ce sa cred poate chiar o fi thinking

| SkyBlue a răspuns:

Nu, nu este, poate te referi la lookul ei la semnele obscene dar te asigur nu e! tongue Doar vrea sa para mai diferita de ceilalti cantareti prin imbracamintea "extravaganta" pe care o poarta... sper ca te-am lamurit cat de cat happy

| Zoshii a răspuns (pentru SkyBlue):

Poate ar trebui sa schimbe si stilul muzical daca vrea sa fie diferita....sa nu mai fie asa comerciala...

| mihaellaandreea a răspuns:

Cantaretii sau artistii in general sunt intr-o doaga asta iti spun din propria experienta nu cred ca un cantaret de pop poate fi satanist poate un rocker lady gaga nu este satanista. la un moment dat s-a vorbit de ea ca este barbat dar satanista inca nu. te asigur

| UnicornFlavored a răspuns:

Doar pentru ca se imbraca intr-un anumit fel si are un alt fel de a privi lucrurile nu inseamna ca este satanista. Mie imi place muzica ei, chiar dacă nu știu prea multe melodii, dar îmi place mesajul pe care îl transmite. Nu ar trebui sa iți pese dacă e sau nu, fiind ca ea e CANTAREATA. Asta înseamna ca e apreciata pentru muzica.

| Sydney a răspuns:

Nu cred ca ar fi satanista. Mie mi se pare disperata dupa atentie.