| Ho1 a întrebat:

Dati-mi si mie VA ROG un site unde s-a ma inregistrez pe yahoo messenger!

Răspuns Câştigător
| Ho1 explică (pentru SuicideSilence):

Mersi,dar daca ma inregistrez pe yahoo Romania, atunci o sa pot intra si pe alte site-uri adica pe messenger (in engleza.))?

| SuicideSilence a răspuns (pentru Ho1):

In dreptul locului unde introduci id-ul (ID-ul şi adresa de e-mail Yahoo!) poti alege: yahoo.ro, yahoo.com, ymail.com, rocketmail.com
poti alege oricare din ele. vor funtiona absolut la fel si poti intra oriunde. nu exista limitari intre ele

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cont de e-mail ai si de messenger sa stii intotdeauna! Si daca nu sti sa iti faci spune-mi!

| andreibrebeanu a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/......gistration

sper ca team fost de ajutor :))

| cristi222 a răspuns:

Handicapatilor hai la spam pe KLUBXXX.RO

| cristitrist a răspuns:

Nu gasesc intrebarea