| rebekka11 a întrebat:

Dau funda carui nume de familie coincide cu al meu. Scrie aici numele tau de familie.

17 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Tu nu ai vazut ca aici fiecare, aproape, se ascunde sub un pseudonim? Cine este asa de ticnit sa-si deconspire identitatea!? Mai bine scrie tu numele tau de familie si mai vedem!

caramela
| caramela a răspuns:

Cayzerhappy

| Hikari a răspuns:

Prajinaru si balica big grin

| PetreConstanta a răspuns:

Tanti Aglaia ha ha ha

| PiScOtElL a răspuns:

Bociort

| denismaria92 a răspuns:

Ștefănescu

| BBEgirl a răspuns:

Dumitru

| rebekka11 explică:

Va mai dau un indiciu incepe cu litera C se termina cu a si asa in total ar 5 litere este unul al unui om foarte renumit care a murit doar ca are o litera modificata

| Mihai_3337 a răspuns:

Te cheama Gherasim? laughing

| summer12 a răspuns:

Eu zic ca n-ai sa gasesti pe nimeni aici cu acelasi nume de familie ca al tau big grin

| summer12 a răspuns:

Cezar?

| summer12 a răspuns:

Ia da-mi funda aia ca deja astepti prea mult.

| Bulinaaaaa a răspuns:

Popescu

| Birjaru a răspuns:

Melteanu'

| me4ever98 a răspuns:

Coman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tare de tot rebekka 11 rolling on the floor rolling on the floor
frumoasa capcana le-ai intins laughing thumbs up =d>

| iiDolll a răspuns:

Cosma smug