| CreEppY a întrebat:

DAU FUNDA! De unde as putea cumpara din Arad un pui de Jack Russel Terrier, sa fie un magazin pe undeva.Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| DanyArtist a răspuns:

Rar se gasesc de vanzare Jack Russell Terrier in Romania, si putini din cati gasesti pe net sunt de rasa pura cred ca pentru a cumpara un Jack ar trebui cel putin sa te duci pana la Bucuresti, cauta pe site-uri de anunturi poate gaseti Jack de vanzare poate o sa gasesti in Arad, in apropiere sau care asigura transport prin curierat de animale dar Jack Russell nu se vinde inca prea mult in Ro

| CreEppY explică (pentru DanyArtist):

Eu am gasit asta http://www.caini-de-vanzare.eu/......e-a30.html Cred ca sunt buni cainii din ce am vazut, cred ca o sa fie transportat pana la mine...

| DanyArtist a răspuns (pentru CreEppY):

E bun, site-ul ala e o crescatorie, citeste facilitatea numarul 9 oferita de acea firma

3 răspunsuri:
| sMecki1000 a răspuns:

Poti gasi pe net, asa in Arad nu cred ca este