| Bibi16 a întrebat:

Ce imi recomandati sa-mi cumpar:
un terrier jack russel sau un chihuahua?

Răspuns Câştigător
| adriana996 a răspuns:

Terrier jack russel e un caine mult mai dragut, fata de chihuahua care parca e lins.sincer. Ia-ti un terrier jack russel imi plac mult mai mult cainii astia

7 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Jack Russel e un caine adevarat, Chihuahua e un caine de plus. Daca vrei un caine mic, mofturos, friguros chiar si in luna mai, de tinut numai in brate si in poseta si cu care sa-ti fie teama sa te joci ca poate rupi ceva in el, e ok chihuahua.
Daca vrei un caine vesel, energic mergi spre jack russel.
Eu mi-as lua JR.

| 13DoXy13 a răspuns:

Salut!
Daca vrei parerea mea:un chihuahua...sunt foarte dragalasi.

| kIdDox3 a răspuns:

Terrierul Jack Russel este destul de mofturos. Poate sa fie chiar agresiv in unele cazuri.In schimb chiuaua, nu este asa mofturos, dar ii trebuie muuuuuuulta dragostepuppy dog eyes.Desigur,cu unii oameni poaet sa devina agresiv.

| claudiax27y a răspuns:

Decide tu, eu iti dau numai un sfat: cauta info despre amandoi pe wikipedia si comparai. Tu sti mai bine de cat mine!

| AnnaAnnne a răspuns:

Chihuahua in nici un cazlaughing Deci terrier jack russel

| CuriosEL a răspuns:

Un Terrier jack russel

| Megas a răspuns:

Am eu terrier toy
il vand pentru nu am timp de el, are vaccinurile facute, inclusiv deparazitarile, e frumos si jucaus
ti-l las ieftin fata de cat am dat eu pe elwinking (are 3 luni jumatate)
pentru detalii:
id: florin_avp2004