| Sapphire a întrebat:

Dau funda! Unde pot gasi acele culegeri de biologie si chimie cu teste pentru admiterea la Facultatea de Medicina Carol Davila din Bucuresti?

5 răspunsuri:
| Sapphire explică:

@ anonim: La librariile de la mine din Constanta nu se gasesc aceste culegeri pentru facultatea Carol Davila. Special pentru facultatea asta vreau. Se gasesc doar in Bucuresti si ma gandeam ca este cineva care mi le poate vinde mai ieftin sau imi da un site ceva.winking

| Rapu a răspuns:

Cele mai bune carti de admitere sunt cele de corintwinking profa mea insista sa le studiez pe acestea pentru ca sunt foarte detaliate.

| Rapu a răspuns:

Si le pori cumpara de pe internetwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei la medicina dar nu stii de unde sa achizitionezi manuale? laughing)))))))))) c dq sunteti prosti asa, tu iesi din casa? ai auzit de librarie?