| ellaaaaaaa a întrebat:

De unde pot lua cartea cu teste de admitere pentru ambele materii, biologie si fizica / chimie. pentru admiterea la UMF Carol Davila Bucuresti?

9 răspunsuri:
| Youkillme a răspuns:

De la libraria de carti pentru carti pentru teste big grinbig grin...

| ellaaaaaaa explică (pentru Youkillme):

Pe net nu se gaseste?

| Youkillme a răspuns (pentru ellaaaaaaa):

Nu stiu cauta si vei gasi, bate si ti ba deschide.....cod penalbig grinbig grinbig grin

| wawe a răspuns:

Buna,
Eu le-am luat din fata facultati de la portar(102 lei ambele), ti le-as fi dat pe ale mele(ca acum 3 zile am intrat la buget:p), dar le-am rezolvat cu pixu pe culegere si nu te mai ajuta la fel de mult!
Mai poti incerca pe imed.
http://www.imed.ro/forum/viewforum.php?f=15

| ellaaaaaaa explică (pentru wawe):

Felicitari. cartile astea de la medicina se schimba dupa anumiti ani? adica peste 2 ani sunt cam la fel sau cum e?

| wawe a răspuns (pentru ellaaaaaaa):

In 2011 si 2012 au fost aceleasi carti cu coperti diferite, daca vrei sa mergi la sigur ia-le si pe astea pentru admiterea din 2012 le rezolvi, si cand apar cele pentru 2013 le iei si le rezolvi si pe acelea.
Bafta multa!

| Uza a răspuns (pentru wawe):

Buna!
Imi poti da ID-ul tau? te rog! As vrea sa te intreb cum este la medicina, mai ales cum a fost la admitere avand in vedere ca este la bugethappy

| wawe a răspuns (pentru Uza):

Nu pot sa iti las id-ul aici, si vad ca nici prin mesaj privat nu pot, asa ca daca vrei sa auzi pareri de la medicina sau mai stiu eu ce da-mi tu un mesaj cu id-ul tau